Kompetencia és Idegennyelvi mérés eredményei

Gratulálunk Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulónknak, aki a Berczik Sára Emlékverseny országos döntőjében egyéniben 4. helyezést ért el.

Gratulálunk Anveiler Anna és Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulóinknak, akik a Berczik Sára Emlékverseny országos döntőjében csapatban 3. helyezést értek el.

Gratulálunk Lukács Lehel 4.a. osztályos tanulónknak, aki a 8. Somogyszobi Regionális Rangsorversenyen 3. helyezést ért el.

Gratulálunk Lukács Lehel 4.a. osztályos tanulónknak, aki a "B" korcsoportos Diákolimpia országos döntőjében Judo sportágban 5. helyezést ért el.

Gratulálunk Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulónknak, aki a XX. Pécs Kupa nemzetközi ritmikus gimnasztika versenyen szabadidő I. kategóriában 3. helyezést ért el.

Gratulálunk Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulónknak, aki a II. Plié Kupa versenyen 1. helyezést ért el.

Gratulálunk Anveiler Anna 4.a. osztályos tanulónknak, aki a II. Plié Kupa versenyen 2. helyezést ért el.

Gratulálunk Zsoldos Mia Boglárka 4.a. osztályos tanulónknak, aki az Aranyszalag PRGSE által megrendezett "Illyés kupa" versenyen, egyéniben arany minősítést szerzett.

Gratulálunk Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulónknak, aki az Aranyszalag PRGSE által megrendezett "Illyés kupa" versenyen, egyéniben arany minősítést szerzett.

Gratulálunk Sétáló Adrienn és Baltavári Balázs 4.a. osztályos tanulóinknak, akik a Ritmo Sporttánc Egyesület és a Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola által rendezett I. Illyés Kupa tánciskolás és formációs minősítő versenyen, gyerek II. latin alapfok kategóriában 3. helyezést értek el.

Gratulálunk Bálint Eszter 3.a. és Dőrfi Lilla 4.a. osztályos tanulóinknak, akik a Ritmo Sporttánc Egyesület és a Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola által rendezett I. Illyés Kupa tánciskolás és formációs minősítő versenyen, gyerek II. lány-lány latin alapfok kategóriában 3. helyezést értek el.

Gratulálunk Kapes Noémi 2.a. és Lévai Rudolf 3.a. osztályos tanulóinknak, akik a Ritmo Sporttánc Egyesület és a Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola által rendezett I. Illyés Kupa tánciskolás és formációs minősítő versenyen, Gyerek I. latin alapfok kategóriában 4. helyezést értek el.

Gratulálunk Anveiler Anna és Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulóinknak, akik a Ritmo Sporttánc Egyesület és a Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola által rendezett I. Illyés Kupa tánciskolás és formációs minősítő versenyen, a Limbo girls produkcióval, kiscsoportos formáció kategóriában arany minősítést értek el.

Gratulálunk Herke Anabell és Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulóinknak, akik a Ritmo Sporttánc Egyesület és a Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola által rendezett I. Illyés Kupa tánciskolás és formációs minősítő versenyen, gyerek II. lány-lány latin alapfok kategóriában 2. helyezést értek el.

Gratulálunk Anveiler Anna 4.a. osztályos tanulónknak, aki a BSEV elődöntőjében ezüst minősítést ért el.

Gratulálunk Anveiler Anna és Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulónknak, akik a BSEV elődöntőjében csapatban 3. helyezést értek el.

Gratulálunk Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulónknak, aki a BSEV elődöntőjében gyermek egyéni összetettben 2. helyezést ért el.

Gratulálunk Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulónknak, aki az Óbuda-Kalász RG TC SUPERCUP ritmikus gimnasztika versenyen 1. helyezést ért el.

Gratulálunk Böhönyei Bálint 5.a. osztályos tanulónknak, aki Pozsonyban, élete első nemzetközi versenyén korosztályában nem talált legyőzőre, így aranyérmes lett.

Gratulálunk Anveiler Anna 4.a. osztályos tanulónknak, aki az Óbuda-Kalász RG TC SUPERCUP ritmikus gimnasztika versenyen 2. helyezést ért el.

Gratulálunk Anveiler Anna és Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulóinknak, akik az Ntmfsz Magyar Kupán Open Show Kis Csoport Youth kategóriában 1. helyezést értek el.

Gratulálunk Anveiler Anna 4.a. osztályos tanulónknak, aki a Baranya Megyei Népdaléneklési Versenyen ezüst fokozatot ért el!

Gratulálunk Böhönyei Bálint 5.a. osztályos tanulónknak, aki a Magyar Kupa 4. fordulóján sportaerobik kategóriában egyéniben és vegyes párosban is 1. helyezést ért el!

Gratulálunk Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulónknak, aki az I. Plié Kupa versenyen 3. helyezést ért el ezüst minősítéssel!

Gratulálunk Böhönyei Bálint 5.a. osztályos tanulónknak, aki a Magyar Kupa 3. fordulóján sportaerobik kategóriában egyéniben 1. , vegyes párosban 1. és csoportban 1. helyezést ért el!

Gratulálunk Anveiler Anna és Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulóinknak, akik a Nemzetközi Táncszövetség által meghirdetett online tánc világbajnokságon szabad tánc kategóriában, csapatban 3. helyezést értek el!

Gratulálunk Varga Jázmin 4.a. osztályos tanulónknak, aki az Óbuda-Kalász RG TCF Supercup ritmikus gimnasztika versenyén 1. helyezést ért el.

Gratulálunk Anveiler Anna 4.a. osztályos tanulónknak, aki az Óbuda-Kalász RG TCF Supercup ritmikus gimnasztika versenyén 2. helyezést ért el.

Gratulálunk Maják János 4.a. osztályos tanulónknak, aki a Play+Stay Tenisz Országos Csapatbajnokságon csapatban 3. helyezést ért el.