Gratulálunk Kovács Adrienn 7. osztályos tanulónak a Tudásbajnokság országos levelezőversenyén elért 4. helyezett eredményéért!

Iskolánk 2.a osztályos tanulói remekül szerepeltek az ANK II. sz. iskolájában rendezett kertvárosi matematika versenyen. Gálfi Levente II. Balogh József IV. Baltavári Benedek V. helyezést ért el. Gratulálunk! Büszkék vagyunk Rájuk!

Gratulálunk Tasi Dániel, Gadó Máté 8.a-s és Petrovics József 8.b-s tanulóinknak akik a VillanyÁsz versenyen 2. helyezést értek el! A képeket megtekintheti itt .

Gratulálunk Harka Szabolcs, Gyulai Máté és Halász Cintia Kíra 7.a-s tanulóinknak, akik a TDK városi döntőjébe jutottak!

Gratulálunk Lévai Liána 7.a. osztályos tanulónknak, aki a megyei népdaléneklési versenyen ezüst minősítést ért el!

Gratulálunk csapatainknak a Kodály Labdarúgó Kupán elért I. és II. helyezésért!
Csapattagok: Tóth Bálint, Kiss Dominik, Bitó Benjámin, Gál Kristóf, Kispál Dániel, Bíber Benjámin, Gallai Balázs, Harka Szabolcs, Sperczl Krisztián, Varga Viktor, Horváth Dominik, Kovács Márk, Tasi Dániel, Heid Dominik
Felkészítő tanár: Várhelyi Géza, Nánási Dániel

2017. 11. 10.
Gratulálunk Lévai Liána 7.a. osztályos tanulónknak a Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium által szervezett regionális musical énekversenyen 2. korcsoportban elért BRONZ fokozatért! Felkészítő tanár: Dukits Dalma